Mutassa meg ismerőseinek:

Automatizálási technikus

Referenciaszám: A224947

Az Automatizálási technikus álláshirdetés részletei:

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársakat:
A jövendő munkatárs feladatai:
• Folyamatok automatizálása
• Automata berendezések javítása, kezelése , mechanikus karbantartása,
• Előkészítési és átszerelési feladatok ellátása,
• Eseti meghibásodások elhárítása,
• Előírások szerinti dokumentálás elvégzése,
• Minőségbiztosítási, biztonságtechnikai és technológiai előírások szerinti munkavégzés

A jelölttel szembeni elvárások:
• Technikusi, mechatronikai műszerész végzettség
• Gyártási területen szerzett tapasztalat
• PLC ismeretek,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• Rugalmasság, precizitás, problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
• Változatos feladatok, karrier lehetőség
• Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: 7754 Bóly Dobó u.32

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Egyéb adatok: Automatizálási technikus

Az álláshirdető cég: Eckerle Automotive Bóly Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Automatizálási technikus