Mutassa meg ismerőseinek:

Szerszámkészítő

Referenciaszám: A224946

A Szerszámkészítő álláshirdetés részletei:

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársakat:
Szerszámkészítő, szerszámüzem-vezető
A jövendő munkatárs feladatai:
• Fröccsöntő szerszámokon módosítások és javítások elvégzése
• Karbantartási feladatok végrehajtása és koordinálása
• Hiba ok feltárási, analizálási feladatok végrehajtása
• Kis létszámú csoport irányítása

A jelölttel szembeni elvárások:
• Szerszámkészítő végzettség
• Alapfokú számítástechnikai ismeret
• A szakmában eltöltött legalább 3 éves gyakorlat
• Hőre lágyuló műanyag fröccsöntő szerszámok javításában szerzett
tapasztalat
• Jártasság szerszámgépek (köszörű, marógép, eszterga) kezelésében
• Lézer és hegesztési tapasztalat előny
• Méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek
• Pontos precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
• Változatos feladatok, karrier lehetőség
• Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: 7754 Bóly Dobó u.32

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Egyéb adatok: Szerszámkészítő

Az álláshirdető cég: Eckerle Automotive Bóly Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés