Mutassa meg ismerőseinek:

Fröccsöntő technikus

Referenciaszám: A224943

A Fröccsöntő technikus álláshirdetés részletei:

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársakat:
F r ö c c s ö n t ő t e c h n i k u s
A jövendő munkatárs feladatai:
• Bemintázások önálló elvégzése, technológiai paraméterek meghatározása
• Terv végrehajtása és gyártási utasítások betartása
• Felelős a gyártott termékek minőségéért és az 5S rendszer betartásáért
• Együtt működés más osztályokkal (logisztika, minőségügy)
• Megelőző karbantartás elvégzése
• Termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése
• Szükség esetén kisebb gépjavítások elvégzése
• Gyártáskísérő vizsgálatok elvégzése

A jelölttel szembeni elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Műanyag fröccsöntésben min. 3 éves tapasztalat
• Német nyelvtudás
• Műszaki műanyagok ismerete
• Alapszintű számítógépes ismeretek
• Önálló, precíz munkavégzés
• Autóipari tapasztalat előny

Amit kínálunk:
• Változatos feladatok, karrier lehetőség
• Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: 7754 Bóly Dobó u.32

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Egyéb adatok: Fröccsöntő technikus

Az álláshirdető cég: Eckerle Automotive Bóly Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés