Mutassa meg ismerőseinek:

Rendszertámogatási mérnök

Referenciaszám: A224931

A Rendszertámogatási mérnök álláshirdetés részletei:

A FlexiTon Kft. világpiacon is elismert termékei támogatásához keres Rendszertámogatási mérnököt

Feladatok:
- A cég által fejlesztett szoftverek üzemeltetés-támogatása nemzetközi ügyfelek számára
- Service Desk szolgáltatás, esetkezelés, adminisztrációs feladatok
- Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelek képviselőivel
- Konzultációs részvétel a termékfejlesztés folyamatában
- Termék csomag készítés, szállítás
- Rendszertelepítés, karbantartás
- Termékdokumentáció karbantartás, oktatás

Követelmények:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Aktív, folyékony angol nyelvtudás
- Ügyeleti és készenléti munkák vállalása

Előnyt jelent:
- Informatikai ismeretek az alkalmazás vagy szerver üzemeltetés; operációs rendszerek vagy hálózatok területén
- Távközlési ismeretek
- PL/SQL, Oracle, Bentley, Linux vagy Windows server ismeretek
- Oktatói, dokumentáció készítő vagy tesztelői munkatapasztalat
- Multinacionális környezetben szerzett IT üzemeltetési munkatapasztalat
- Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:
- Magas színvonalú munkalehetőség
- Dinamikus munkabeosztás
- Versenyképes juttatási csomag
- Előrelépési lehetőség

Egyéb adatok: Rendszertámogatási mérnök

Az álláshirdető cég: FlexiTon Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Rendszertámogatási mérnök