Mutassa meg ismerőseinek:

Területvezető

Referenciaszám: A224722

A Területvezető álláshirdetés részletei:

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészség megőrzés és higiéniai szer
gyártásában. Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az öt kontinens 60 országában jelen lévő kereskedelmi központokon keresztül 180 országban végzünk
értékesítési tevékenységet, közel 28 000 munkavállalóval.
A magyarországi irodánkat 1991-ben nyitottuk Budapesten. Tatabányai egységünk 1996-tól működik, mely mára közel
900 főt foglalkoztat.
Jelenleg a tatabányai gyárunkba az alábbi pozícióba várunk munkatársat:

Feladatok:
• Termelési terv végrehajtása a minőségi és mennyiségi kritériumok betartásával
• 40-50 fő koordinálása, oktatásuk tervezése
• Folyamatos fejlesztési tevékenység koordinálása a műszakjában. Javaslatok tétele, megvalósítás.
• Munka-, tűz-, és balesetvédelmi szabályok betartása, betartatása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Gyártási tapasztalat
• Alapfokú számítógépes ismeretek
• Vezetői tapasztalat
• Jó problémamegoldó készség
• Nagyfokú rugalmasság
• 12 órás munkarend vállalása

Amit nyújtunk:
• Bónusz és Cafeteria
• Munkaruha
• Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
• Ingyenes céges buszjárat
• Fejlődési lehetőség

Amennyiben hírdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát Biró Bernadett HR Adminisztrátor
részére e-mailen vagy a következő címre:

Reckitt Benckiser Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.
Tel: +36 34 513 770

Egyéb adatok: Területvezető

Az álláshirdető cég: Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés