Mutassa meg ismerőseinek:

Grafikus

Referenciaszám: A224719

A Grafikus álláshirdetés részletei:

Kereskedelmi vállalat győri irodájába, fiatalos csapatba grafikus munkatársat keres, az alábbi feladatok elvégzésére:

- reklámanyagok, kiadványok, hirdetési anyagok, magazinok tervezése és szerkesztése, gyártásra előkészítése, kész anyagok ellenőrzése
- versenytársak online megjelenéseinek folyamatos nyomon követése
- együttműködés társosztályokkal

Amit elvárunk:
- Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek
- PhotoShop, InDesign, Illustrator magas szintű ismerete
- kreatív és pozitív hozzáállás a feladatokhoz
- önálló munkavégzés, proaktivitás
- jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
- gyors, precíz, határidőre történő munkavégzés
- grafikusi munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
- kreatív munkakör, összetett feladatokkal
- felelősségteljes, önálló munkavégzés
- szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését önéletrajz, valamint referencia munka kíséretében várjuk.

Egyéb adatok: Grafikus

Az álláshirdető cég: Kereskedelmi Vállalat
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR