Mutassa meg ismerőseinek:

Angol Call Center munkatárs

Referenciaszám: A224489

Az Angol Call Center munkatárs álláshirdetés részletei:

Nemzetközi Pénzügyi cég új kihelyezettséget nyit Magyaországon.
Motivált és képzett folyékony angol nyelvtudással rendelkező jelentkezőket keresünk.

ANGOL call center munkatárs
Feladatok:

Új kliens kör elérése
Pénzügyi tanácsadás befektető partnereinknek (szükséges tréninget a cég biztosítja)
Kimagasló szolgáltatás nyújtás
Leadek azonosítása és felkeresése
Tranzakciók dokumentálása , nyomtatványok és naplók kitöltése
Databázis kezelése, adatbevitel és rendezés
Sales scriptek klienshez és célközönséghez igazítása

Elvárások
Tárgyalóképes angol és Magyar tudás
Professzionális, motivált munkatársakat keresünk
Átlagon felüli kommunikációs készségek
Call centeres tapasztalat előny, de nem feltétel
Kimagasló problémamegoldó készségek

Amit kínálunk:
Kompetitív, nemzetközi környezet
Átlagon felüli alapfizetés + bónuszok
5 nap, napi 8 órás munka idő
A Cég által biztosított betanítás és tréning

Egyéb adatok: Angol Call Center munkatárs

Az álláshirdető cég: Global Holding Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Angol Call Center munkatárs