Mutassa meg ismerőseinek:

Szoftvertesztelő

Referenciaszám: A224431

A Szoftvertesztelő álláshirdetés részletei:

A FlexiTon Kft. saját fejlesztésű professzionális szoftvereivel, digitális adatfeldolgozási termékeivel és a kapcsolódó szolgáltatásaival van jelen a hazai és a nemzetközi piacokon. Termékeink és szolgáltatásaink továbbfejlesztéséhez
budapesti munkahelyre keresünk
Szoftvertesztelő munkatársat
a cég saját fejlesztésű termékeinek tesztelésére

Követelmények:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Legalább alapszintű angol nyelvtudás
- A havi tesztelési feladatokhoz igazodó ingadozó munkával ellátottság vállalása

Előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Telekommunikációs vagy JAVA vagy PL/SQL vagy Oracle Forms ismeretek

Amit kínálunk:
- Dinamikus, a munkavállaló időbeosztásához igazodó munkaidő, aktív tanulmányok mellett is végezhető feladatok
- Teljesítéssel arányos juttatás (órabér)
- Szakmai fejlődési lehetőség, cégen belüli karrierlehetőségek

Egyéb adatok: Szoftvertesztelő

Az álláshirdető cég: FlexiTon Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés