Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedelmi értékesítési menedzser

Referenciaszám: A224362

A Kereskedelmi értékesítési menedzser álláshirdetés részletei:

Pécsi székhelyű nagykereskedelmi cég keres munkatársat kifejezetten piacképes termékeinek értékesítése céljából
munkakörbe.

Feladatok:
• A cég által forgalmazott termékek, kiemelten bőrdíszműves termékek értékesítése
• Új partnerek felkutatása, az ügyfélkör szélesítése bel- és külföldön egyaránt
• Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
• Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások:
• Legalább 3-5 év értékesítési tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Folyékony angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű informatikai ismeret
• Önálló munkavégzés, teherbíró képesség, hatékony problémakezelés
• Teljesítmény- és sikerorientált hozzáállás
• Mobilitás, rugalmasság, utazási hajlandóság (külföldön is)
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Alkalmazotti, teljes munkaidőre vonatkozó munkaviszony
• Versenyképes fizetés (havi fix alapbér+ teljesítményfüggő jutalék+cafeteria)
• Kulturált munkakörülmények és megfelelő munkaeszközök (mobiltelefon, autó)
• Változatos munkakör, érdekes feladatok
• Fiatalos, dinamikus csapat

Egyéb
• Munkavégzés helye: változó
• Munkakezdés azonnal

Önéletrajzát bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk.
Vagy látogasson el az alábbi linkre:
karrier.passion4work.hu/allas/kereskedelmi-ertekesitesi-menedzser-100

Egyéb adatok: Kereskedelmi értékesítési menedzser

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kereskedelmi értékesítési menedzser