Mutassa meg ismerőseinek:

Méréstechnikus

Referenciaszám: A224247

A Méréstechnikus álláshirdetés részletei:

EMT Hungária Kft.
A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres munkatársat

munkakörbe

Fő feladatok:

- Mérések elvégzése 3D koordináta mérőgépen (Werth és DEA)
- Mérési jegyzőkönyvek, dokumentációk elkészítése
- Mérőeszközök kezelése, felügyelete, kalibrálása
- Tisztaságvizsgálatok kivitelezése és dokumentálása
- Keresztmetszeti csiszolatkészítés

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség vagy pályakezdő Mérnök
- 3D mérőgép használatának ismerete
- Műszaki rajzok alapos ismerete
- Kézi mérőeszközök magabiztos használata
- Önálló, precíz, munkájára igényes személyiség
- Igény szakmai ismeretek folyamatos fejlesztésére

Előnyök:

- Méréstechnikai vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
- 3D koordináta mérőgépek ismerete (PC-DMIS vagy WinWerth szoftver)
- Kalibrálási módszerek ismerete
- Tisztaságvizsgálati ismeretek
- CAD szoftverek ismerete
- CNC esztergálási és sajtolási ismeretek

A megadott e-mail címre várjuk az önéletrajzokat bérigény megjelölésével.

Egyéb adatok: Méréstechnikus

Az álláshirdető cég: EMT Hungária Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés