Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi ügyintéző

Referenciaszám: A224176

A Pénzügyi ügyintéző álláshirdetés részletei:

Budapest XVII. kerületi munkahelyre Pénzügyi ügyintézőt keresünk.

Feladatok: számlázás, pénzügyi nyilvántartások vezetése, házi pénztár kezelése, banki utalás, könyvelésre kerülő anyagok összeállítása, szerződések előkészítése, nyilvántartása, munkaügyi nyilvántartások vezetése, ad hoc jellegű feladatok.

Elvárások: hasonló munkakörben vállalkozásnál szerzett tapasztalat, közgazdasági érettségi, Excel/Word programok ismerete, önálló munkavégzés, precizitás.

Munkavégzés helyszíne: Budapest XVII. kerület

Jelentkezés: fényképes fizetési igényt is tartalmazó önéletrajz megküldésével lehet.

Egyéb adatok: Pénzügyi ügyintéző

Az álláshirdető cég: Noriba Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling