Mutassa meg ismerőseinek:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Referenciaszám: A223941

A PÉNZÜGYI MUNKATÁRS álláshirdetés részletei:

A KLEPIERRE MANAGEMENT MAGYARORSZÁG Kft.
bevásárlóközpontokat üzemeltető multinacionális cég budapesti munkahelyre

PÉNZÜGYI MUNKATÁRSAT
keres

A munkakör célja: A Társaság által üzemeltetett bevásárlóközpontok bérlőivel történő kapcsolattartás, illetve az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Feladatok:

➢ Részvétel a szerződéskötési folyamatban, szerződések véleményezése pénzügyi oldalról
➢ Szerződések rögzítése SAP-rendszerben, számlázás
➢ Bérlőkkel történő kapcsolattartás, egyeztetés
➢ Kimutatások készítése a bevásárlóközpontok, valamint a központ részére
➢ Bankgaranciák kezelése
➢ Részvétel a negyedéves zárásokban, adatok előállítása a könyvelés részére
➢ Bérlői kintlévőségek nyomonkövetése

Elvárások:

➢ Felsőfokú, közgazdasági végzettség
(1-2 év gyakorlattal, valamint pályakezdők jelentkezését is várjuk)
➢ Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel kivételével)
➢ Haladó szintű excel ismeret (az interjú részét képezi egy excel teszt kitöltése: FKERES, SZUMHA függvények felhasználásával, valamint PIVOT-tábla készítés)
➢ Kiváló kommunikációs készség, határozott, de udvarias fellépés
➢ Hatékony részvétel csapatmunkában
➢ Precíz munkavégzés
➢ Önálló munkavégzés
➢ SAP ismeret előnyt jelent
➢ Angol nyelv középszintű ismerete
Jövedelem, juttatások:

➢ Versenyképes jövedelem
➢ Étkezési hozzájárulás
➢ Munkábajárás támogatása (tömegközlekedés esetén)

Munkavégzés időtartama: Határozatlan idejű munkaszerződéssel

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Egyéb adatok: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az álláshirdető cég: KLEPIERRE MANAGEMENT MAGYARORSZÁG Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling