Mutassa meg ismerőseinek:

projektvezető

Referenciaszám: A223884

A projektvezető álláshirdetés részletei:

Feladatok:

•Gyengeáramú ajánlatok, kalkulációk, műszaki tartalmak, ütemezések összeállítása, értékesítési műszaki támogatás biztosítása
•Komplex gyengeáramú-, biztonságtechnikai feladatokat levezénylése
•Telepítendő rendszerek, eszközök telepítésének irányítása,
•A telepített eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzése
•Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása
•Megvalósulási dokumentáció elkészítése

Elvárások:

•Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök) végzettség
•Gyengeáramú-, épületfelügyeleti rendszerek, forgalmazók, piaci szereplők ismerete
•Hasonló munkakörben szerzett, munkatapasztalat
•Magas szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project, AutoCAD)
•Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás (második európai nyelv ismerete előnyt jelent)

Előny:

•Tervezői jogosultság (biztonságtechnika, tűzjelző rendszer)

Amit kínálunk:

•versenyképes jövedelem
•folyamatos képzés
•hosszú távú munkavégzés egy fiatal, dinamikus csapatban
•albérlet támogatás

Egyéb adatok: projektvezető

Az álláshirdető cég: Trummer Személyzeti Szolgáltató Kft.
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Biztonság / Vagyonvédelem