Mutassa meg ismerőseinek:

Gyártástechnológus

Referenciaszám: A223834

A Gyártástechnológus álláshirdetés részletei:

Vas megyei partnerünk felvételt hírdet gyártástechnológus pozícióba!!!!
Munkavégzés helye: Sárvár, Vas megye
Feladatok:
– Technológiai utasítás készítése alkatrészek gyártásához
– Összeállítási/Alkatrész rajzok elemzése, értelmezése
– Egyetemes marás, esztergálás, köszörülés, CNC marás, szikraforgácsolás alkalmazásához
Elvárások
– Középfokú műszaki, gyártástechnológus végzettség
– CAD CAM szoftver ismerete, alkalmazása
– Számítástechnikai ismeretek ( Excel, Word)
Előny:
– Jártasság a szerszámgépek / köszörű, marógép, eszterga / kezelésében
– Méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek

Egyéb adatok: Gyártástechnológus

Az álláshirdető cég: Job and Career Kft
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés