Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlan referens

Referenciaszám: A223769

Az Ingatlan referens álláshirdetés részletei:

Ha szeretnél egy érdekes szakmát kipróbálni, ha tudsz bánni az emberekkel, akkor köztünk a helyed!

XI. kerületi irodánkba, Ingatlanközvetítői munkakörbe értékesítőket keressünk!

Amit nyújtunk:
- magas jutalék,
- rugalmas munkaidő,
- befektetett munkával arányos jövedelem,
- igényes munkakörnyezet,
- központi helyen levő iroda,
- céges telefon,
- laptop,
- betanítás alatt költség hozzájárulás.

Amit kérünk:
- legalább 1 éves értékesítői tapasztalat (tudj bánni az emberekkel),
- minimum középfokú végzettség,
- légy dél-budai lakos,
- légy 25 év feletti.

Amit nem kérünk:
- nem kérjük, hogy fizess asztalpénzt,
- nem kérjük sem most, sem később, hogy fizess az átképzésért,
- nem kérjük, hogy írj alá hónapokra vagy évekre szóló hűségnyilatkozatot.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, akkor jelentkezz! Küldj egy fényképes önéletrajzot részünkre!

Egyéb adatok: Ingatlan referens

Az álláshirdető cég: Otthon-tár Ingatlan Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés