Mutassa meg ismerőseinek:

TARGONCAVEZETŐ

Referenciaszám: A223741

A TARGONCAVEZETŐ álláshirdetés részletei:

A Procter & Gamble egy olyan multinacionális vállalat, amely kiváló minőségű termékeivel nap, mint nap megérinti és jobbá teszi vásárlói életét a Világ több mint 180 országában. Küldetésünk, értékeink és alapelveink képezik a Procter & Gamble egyedi vállalati kultúráját. Hatalmas büszkeséggel tölt el minket több, mint 175 éves múltunk, és hogy piacvezetők vagyunk azokban a termékkategóriákban, amelyekben versenyzünk.

Budapest határában található gyáregységünkben világszínvonalú női higiéniai termékek gyártásával foglalkozunk (Always, Tampax), amelyeket 5 kontinens 40 országában forgalmazunk. Az iparág vezető technológiájának alkalmazásával termeljük piacvezető termékeinket a fogyasztói igények teljes skálájának kielégítésére. A termelésen túl gyártástechnológiai újításokkal és termékfejlesztéssel foglalkoznak szakembereink. Modern, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben, rendkívüli csapatként dolgozunk közös céljaink eléréséért. Kiváló üzleti eredményeink jutalmaként 800 fős gyárunk folyamatosan bővül, ezért motivált és agilis új tagokat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK:
• targonca kezelése,
• termékek fizikai mozgatása és betárolása,
• áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
• a munkaterület tisztán tartása,
• vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata.

MT VÁRUNK:
• OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány (3324 vezetőüléses vagy 3332 elektromos targoncák kategória),
• elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat,
• középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola),
• folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
• számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok),
• lendületes, dinamikus és önálló munkavégzés.

MIT AJÁNLUNK:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
• Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
• Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Csömör

Egyéb adatok: TARGONCAVEZETŐ

Az álláshirdető cég: Hyginett Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka