Mutassa meg ismerőseinek:

Stratégiai beszerző (nem termelési anyagok területére)

Referenciaszám: A223716

A Stratégiai beszerző (nem termelési anyagok területére) álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Stratégiai beszerző
(nem termelési anyagok területére)

Kecskeméti autóipari gyártó cégünk keres sikerorientált pályázókat az alábbi pozícióra

Feladatok
• Beszerzési stratégiák és szerződések meghatározásában való részvétel, termékek és szolgáltatásokkal kapcsolatos ár-összehasonlítás, tenderek, ártárgyalások megszervezése és levezetése
• Indirekt anyagok, szolgáltatások, a termeléshez szükséges gépek, berendezések beszerzése, ezzel kapcsolatos éves költségvetés elkészítésében való aktív részvétel
• Megtakarítási akciók követése, a költségvetési célok elérése érdekében, együttműködés a társosztályokkal és a saving team-ek vezetése ,
• Megtakarítási akciók kezdeményezése a commodity managernél a gyári beépülő alapanyagok, komponensek monitorozása alapján
• Együttműködés a supply chain területtel a beszállító fejlesztésben (MPM mutató fejlesztése) , beszállítói krízis eseté a megfelelő eszkalációs lépések megtétele a divízió sourcing team-je felé
• Új termék bevezetéséhez kapcsolódó beszerzésekben való részvétel , make-or-buy analízis készítése, a magyarországi gyár beszerzési képviselete a havi fejlesztési értekezleteken

Elvárások

- Felsőfokú mérnöki/ logisztikai/gazdasági végzettség
- Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
- Mátrix szervezetben való rugalmas együttműködés
- Erős tárgyalóképesség, asszertív magatartás
- Jó problémamegoldó képesség

Ajánlatunk
- Attraktív kompenzációs csomag
- Fiatal és dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk e-mailen keresztül.
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Stratégiai beszerző (nem termelési anyagok területére)

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Stratégiai beszerző (nem termelési anyagok területére)