Mutassa meg ismerőseinek:

Gépbeállító / Karbantartó

Referenciaszám: A223616

A Gépbeállító / Karbantartó álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:
• Gyártósori gépek beállítása, karbantartása, üzemeltetése minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzése
• A gyártás során használt gépek szakszerű működtetése, alapanyaggal való ellátása
• Gyártási folyamatban való aktív részvétel
• Műszaki dokumentáció kezelése
• Gyártási folyamat zökkenőmentes biztosítása

Elvárások:
• Középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus, gépjavító lakatos, villanyszerelő, műszerész stb.)
• Gyártósori gépek beállításában és karbantartásában szerzett minimum 1 éves tapasztalat
• Fegyelmezett munkavégzés, jó munkabírás
• Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
• Elektronikai vagy mechatronikai technikusi végzettség
• Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
• Műszaki rajz ismeretek
• Gépi forgácsolási ismeretek
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, a pozíció megjelölésével jelentkezz MOST fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva, vagy küldd el a megadott e-mail címre!

Egyéb adatok: Gépbeállító / Karbantartó

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Gépbeállító / Karbantartó