Mutassa meg ismerőseinek:

Titkárnő

Titkárnő

Referenciaszám: A223615

A Titkárnő álláshirdetés részletei:

A Florin Zrt. egy szegedi székhelyű, 1957-óta működő kozmetikai termékeket gyártó cég, mely munkatársat keres a következő posztra:

Titkárnő

Feladatok:
• Ügyvezető munkájának teljes körű támogatása
• Programok nyilvántartása, előkészítése, időgazdálkodás
• Megbeszélések, értekezletek előkészítése
• Irodai adminisztráció, ügyintézés

Elvárások:
• Minimum érettségi
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Magabiztos számítógépes ismeretek
• Terhelhetőség, határozottság
• Kitűnő szervező és kommunikációs készség

Előnyök:
• Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Tízujjas gépelés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a pozíció megjelölésével küldd el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a megadott email címre, vagy töltsd fel a florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva.

Egyéb adatok: Titkárnő

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció