Mutassa meg ismerőseinek:

SALES MANAGER

Referenciaszám: A223586

A SALES MANAGER álláshirdetés részletei:

Lengyel tulajdonú cég tapasztalt sales managert keres termékeinek magyar piacra történő bevezetésére.

Feladatok:

- Partnerek forgalmi és jövedelmezőségi adatainak megtervezése, nyomon követése, ezekhez kapcsolódó statisztikák készítése
- Üzletfejlesztés, értékesítési stratégiaalkotás
- Potenciális partnerek felkutatása
- Központi stratégiai célok, irányok megvalósítása
- Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok és szerződések előkészítése
- Meglévő ügyfélportfólió teljes körű kezelése, optimalizálása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- 3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kiterjedt kereskedelmi kapcsolatrendszer (hipermarketek, nagykereskedelmek)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás – orosz/ukrán/lengyel nyelvtudás előny
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- Magabiztos fellépés
- B kategóriás jogosítvány (céges autó biztosított)

Amit kínálunk:
- Stabil, innovatív szakmai háttér
- Versenyképes csomag: fix + jutalék,
- Céges autó, laptop, mobil

Jelentkezni bérigénnyel ellátott fényképes szakmai önéletrajzzal a megadott e-mailcímen lehet. Tárgy: sales

Egyéb adatok: SALES MANAGER

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem