Mutassa meg ismerőseinek:

SZAKMAI ASSZISZTENS

Referenciaszám: A223583

A SZAKMAI ASSZISZTENS álláshirdetés részletei:

Újonnan nyíló olasz étterembe keresünk ANGOLUL ÉS OLASZUL beszélő
SZAKMAI ASSZISZTENST

Feladatok:
 Szerződések kezelése,
 Számlák kiállítása, nyilvántartása,
 Szállítói számlák rögzítése, nyilvántartásba vétele, fizetési határidők nyomon követése,
 Megrendelések kezelése, beszállítókkal való kapcsolattartás,
 Bérszámfejtő munkájának támogatása
 Adminisztratív, pénzügyi feladatok ellátása,
 Könyvelés előkészítés, könyvelő céggel való kapcsolattartás,
 Postai és banki ügyintézés,
 Egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

 Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
 Magabiztos angol és olasz nyelvtudás
 Pontosság, precizitás
 Jó kommunikációs készség
 Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
 Csapatszellem

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezni bérigénnyel ellátott magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzzal a megadott e-mailcímen lehet.

Egyéb adatok: SZAKMAI ASSZISZTENS

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció