Mutassa meg ismerőseinek:

Gépésztervező gyakornoki diákmunka

Referenciaszám: A223444

A Gépésztervező gyakornoki diákmunka álláshirdetés részletei:

Gépésztervező gyakornoki munkakör
Ipari automatizálással foglalkozó veszprémi partnerünk részére keresünk kihívásokat kedvelő diákokat.
Főbb Feladataid a következők lennének:
• Vevőmegrendelés alapján automatizált gépek, berendezések, mechanikai szerkezetek, gyártási rendszerek műszaki tervezése, fejlesztése, karbantartása
• Méretezési kalkulációk, gyártásrajzok készítése
• 3D modellezés
• A kapcsolódó dokumentációk kidolgozása
• Folyamatos kapcsolattartás az adott projekt résztvevőivel
• Gép követése a gyártás során-gyártástámogatási feladatok
Rád van szükségünk, ha:
• Gépészmérnök/Mechatronikai mérnöknek tanulsz
• Gépészeti ismereteid elég alaposak
• 3D modellezésben van tapasztalatod /Inventor/Solidedge/Autocad/
• Precíz és munkádra igényes vagy
• Középfokú angol vagy német nyelvtudásod van
• Kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezel
• Ha ráérsz heti 3-5 napot (minimum 20 órát)

Mit adunk mi?
• Sok munkát
• Kihívást jelentő feladatokat
• Versenyképes fizetést
• Fejlődési lehetőséget
• Korszerű technológiák/programok használatát
• Delegálunk egy szuper csapatba

Munkavégzés helye:
• Veszprém/ és egyéb partnercégek telephelyein

Ne hezitálj, építsd a karrieredet már most! Várom a fényképes önéletrajzodat!

Érdeklődni lehet a +36/70-323-0001 telefonszámon.

Egyéb adatok: Gépésztervező gyakornoki diákmunka

Az álláshirdető cég: OPUS LKG Iskolai Szövetkezet
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka

Jelentkezés az állásra: Gépésztervező gyakornoki diákmunka