Mutassa meg ismerőseinek:

HR gyakornok diákmunka

Referenciaszám: A223441

A HR gyakornok diákmunka álláshirdetés részletei:

Ajkai termelő partnerünk csapatába keresünk HR gyakornok munkakörre diákokat.

Feladatok:
• HR vezető munkájának támogatása
• Állásinterjúk leszervezése, időpont egyeztetés jelentkezőkkel
• Kapcsolattartás dolgozókkal

Feltétel:
• Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok vagy passzív tanulmányok vagy passzív hallgatói jogviszony, ha még nem múltál el 25
• Office ismerete, gyakorlati alkalmazása
• Heti 2-3 nap ráérés 8 órában

Előny:
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• munkakörnek megfelelő diákbérezés

Munkavégzés helye: Ajka

Jelentkezni lehet önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével:

Érdeklődni lehet: 70/323-0001

Egyéb adatok: HR gyakornok diákmunka

Az álláshirdető cég: OPUS LKG Iskolai Szövetkezet
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka

Jelentkezés az állásra: HR gyakornok diákmunka