Mutassa meg ismerőseinek:

Kiskereskedelmi értékesítő

Referenciaszám: A223425

A Kiskereskedelmi értékesítő álláshirdetés részletei:

Daniella Kft. - Villamosipari cikkek kereskedelmével foglalkozó cégcsoport kiskereskedelmi értékesítőt keres Veszprémbe.

Főbb feladatok:
Kiskereskedelmi értékesítés, az ügyfelek kiszolgálása,
felmerülő kérdések, reklamációk kezelése, a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás,
ajánlatadások, megrendelések kezelése,
a munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárforgalom bonyolítása,
céges számítógépes adatbázis kezelése.

Elvárások:
Minimum középfokú kereskedelmi és/vagy villamosipari és bolti eladói végzettség (OKJ-s vizsga),
2-3 év villamosság területén vagy villamos kereskedelemben szerzett tapasztalat,
udvarias, ügyfélorientált hozzáállás,
jó kommunikációs és együttműködési készség,
problémamegoldó képesség,
rugalmasság, elkötelezettség.

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Értékesítő-Veszprém” jeligével, a bérigény megjelölésével lehet.

Egyéb adatok: Kiskereskedelmi értékesítő

Az álláshirdető cég: Daniella Kft
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kiskereskedelmi értékesítő