Mutassa meg ismerőseinek:

 Targoncavezető

Referenciaszám: A223421

A Targoncavezető álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Feladatok:
• Gépi és kézi anyagmozgatás, válogatás
• Esetenként egyéb feladatok ellátása
• Számítógépes adminisztrációs feladatok elvégzése
• Raktári rend fenntartása

Elvárások:
• Szakmunkás végzettség
• Új típusú targonca vezetői jogosítvány – 3324-es géptípusra
• Targoncavezetői gyakorlat
• Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
• Nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Vidékieknek albérlet támogatás, utazási költségtérítés
• Hosszú távú stabil munkahely

Munkavégzés helye: Betanulás időszakra (3-4 hónap): Budapest XXI. kerület; hosszútávú munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: Targoncavezető

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka