Mutassa meg ismerőseinek:

Junior import menedzser

Referenciaszám: A223417

A Junior import menedzser álláshirdetés részletei:

Szépségipari vállalat Junior import menedzsert keres. A leendő munkatárs felelős lesz az új termékek beszerzéséért, a folyamatos kapcsolattartásért a beszállítóval, az áralkuk lebonyolításáért és a beszerzési folyamatok teljes körű felügyeletéért, koordinálásáért. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Főbb feladatok:
• A beszerzési folyamatok nyomon követése, adminisztratív támogatása
• Import tevékenység koordinálása
• Döntési folyamatok előkészítése
• Folyamatos kapcsolattartás több mint 200 beszállítóval
• Új termékek felkutatása, beszerzése, megrendelése, áralkuk lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• felsőfokú gazdasági végzettség (külkereskedelmi végzettség előny)
• Erős angol nyelvtudás (magabiztos nyelvhasználat írásban és szóban)
• MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) gyakorlott használata
• Magas szintű kommunikációs készség
• Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Egy másik idegen nyelv ismerete
• Munkatapasztalat hasonló területen
Amit kínálunk:
• Biztos, stabil munkahely
• Fiatal, kreatív csapat
• A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása
Munkavégzés helye:
Budapest IX.

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Junior import menedzser

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Junior import menedzser