Mutassa meg ismerőseinek:

HR TANÁCSADÓ

Referenciaszám: A223330

A HR TANÁCSADÓ álláshirdetés részletei:

Munkaerő-kölcsönzéssel, -közvetítéssel, foglalkoztatási tanácsadással és egyéb HR szolgáltatással foglalkozó személyzeti tanácsadó cég azonnali munkakezdéssel keres munkatársat

pozícióba
Feladatok
• Teljes körű toborzás és kiválasztás (hirdetések feladása, beérkező önéletrajzok kezelése, interjúk lebonyolítása)
• Munkavállalói szerződések készítése
• Bérszámfejtéssel, cafeteriával kapcsolatos feladatok ellátásában való aktív részvétel
• A számlázási folyamatban való aktív részvétel
• Partnercégekkel, munkavállalókkal való kapcsolattartás
• Partnercégek, munkaügyi központok, járási hivatalok, stb. telephelyeinek látogatása, fogadóórák tartása
• Statisztikák, értékelések, beszámolók készítése, riportálás
• Egyéb HR feladatok ellátása
Szakmai kritériumok:
• Szakirányú (HR) végzettség
• 2-3 éves HR tapasztalat
• On-line, off-line toborzásban és toborzási adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat
• Angol nyelv magabiztos ismerete (a kiválasztás során tesztelésre kerül)
• Erős számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, facebook) (a kiválasztás során tesztelésre kerül)
Kompetenciák:
• Ügyfél-orientáltság
• Stressztűrő képesség
• Asszertivitás
• Önálló munkavégzés, pro-aktív hozzáállás
• Precizitás, pontosság
• Csapatmunka
• Ápolt, igényes megjelenés
• B kategóriás jogosítvány
Előny
• Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
• Bérszámfejtési és TB ügyintézői gyakorlati ismeret
• 1-2 éves csoportvezetői, csapatirányítási tapasztalat
• Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, bármely más európai nyelv ismerete
Amit kínálunk
• Versenyképes jövedelem
• Változatos, kihívásokkal teli munka
• Dinamikusan fejlődő, modern munkahely
• Fiatalos, barátságos hangulatú légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy látogasson el karrierportálunkra és jelentkezzen az állásra: karrier.passion4work.hu/allas/hr-tanacsado-93

Egyéb adatok: HR TANÁCSADÓ

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Budapest