Mutassa meg ismerőseinek:

Recepciós

Referenciaszám: A223278

A Recepciós álláshirdetés részletei:

XVI. kerületi fitnesz stúdióba keresünk teljes munkaidős recepciós munkatársat, változatos - napközbeni, esti és hétvégi - munkabeosztásba.

Elvárásaink:

* középfokú végzettség
* rugalmas beoszthatóság
* pontosság, igényesség, lelkiismeretesség
* kedves, mosolygós, őszinte, segítőkész, ugyanakkor határozott személyiség
* sport iránti elkötelezettség
* nyitott, tanulásra és fejlődésre kész személyiség.

Feladatok:

* órára érkező vendégek fogadása, tájékoztatása,
* szolgáltatások és termékek ajánlása,
* fizetőeszközök pontos kezelése,
* stúdió rendben tartása,
* adminisztrációs feladatok.

Juttatások:

* bejelentett jogviszony
* a stúdió sport szolgáltatásainak korlátlan igénybevétele,
* jó hangulatú csapat és vendégek,
* folyamatos fejlődési lehetőség, színes munkafeladatok.

XVI. kerületi lakcím előnyt jelent, nyelvismeret nem feltétel!

Jelentkezés önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével a recepciospalyazat(kukac)gmail(pont)com e-mail címen. A hiányos pályázatokat visszautasítjuk!

Egyéb adatok: Recepciós

Az álláshirdető cég: Fitness Stúdió
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés