Mutassa meg ismerőseinek:

KÖNYVELŐ ASSZISZTENS

Referenciaszám: A223260

A KÖNYVELŐ ASSZISZTENS álláshirdetés részletei:

A KARRIERED A TE DÖNTÉSED
A FÉMALK ZRT. 1989 óta meghatározó szereplője az autóiparnak, fő profilja a nyomásos alumíniumöntészet, amely mellett számos további feladat- és munkafázis elvégzésre is vállalkozik (termékfejlesztés, modellezés, szerszámtervezés, szerszámgyártás, az öntvények felületkezelése, megmunkálása, illetve szerelése). Vállalatunk az autóiparban helyezkedik el, jelenlegi létszámunk közel 600 fő, 2013-es árbevételünk pedig közel 16 milliárd forint. Vállalatunkat a megbízhatóság és folyamatos fejlődés jellemzi.
Az alábbi munkakörbe keressünk kollégát:
KÖNYVELŐ ASSZISZTENS (Dunavarsány)
Feladatok:

• Szállítói számlák egyeztetése a beszerzési megrendelésekkel, raktári bevételezési tranzakciókkal
• Szállítói számlákkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése
• Szállító számlák rögzítése
• Számlák, egyéb bizonylatok rendszerezése
• Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

• Középfokú szakirányú végzettség (közgazdaságtan, kereskedelem)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
• MS Office felhasználó szintű ismerete
• Együttműködésre és csapatmunkára való készség
• Jó kommunikációs készség, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás

További információk:

• Beosztás: részmunkaidő (6 órás)
• Munkavégzés helye: Dunavarsányi Ipari Park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: KÖNYVELŐ ASSZISZTENS

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció