Mutassa meg ismerőseinek:

Chinese Speaker

Referenciaszám: A223181

A Chinese Speaker álláshirdetés részletei:

Budapesten működő marketing cég keres kínai nyelven beszélő, részmunkaidőben dolgozó Marketing munkatársat.

Feladatok:
-Online marketinges feladatok ellátása
-Ügyfelekkel való kapcsolattartás
-Adatrögzítés

Elvárások:
-Felsőfokú kínai nyelvtudás
-Legalább középfokú angol nyelvtudás
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Kiváló kommunikációs készség

Előny:
-Online marketing terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Rugalmas munkaidő (részidő)
-Egyetem mellett is végezhető állás – diákoknak is ideális
-Angol és kínai nyelvű munkavégzés
-Belvárosi munkakörnyezet

Jelentkezni lehet fényképes, angol nyelvű önéletrajzzal.

Egyéb adatok: Chinese Speaker

Az álláshirdető cég: Foxcom Marketing Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák