Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségbiztosítási mérnök

Referenciaszám: A223072

A Minőségbiztosítási mérnök álláshirdetés részletei:

A Gibbs Hungary Die Casting Kft (www.gibbsdc.com), amerikai autóipari beszállítói vállalat a Budapesttől 50 km-re fekvő Rétsági Ipari Parkban, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Fő feladatok, tevékenységek:
• Vevői kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben, vevői reklamációk kezelése, javító intézkedések koordinálása.
• Termékjóváhagyással kapcsolatos feladatok koordinálása
• Új termékek bevezetése esetén közreműködik az előzetes minőség tervezési folyamatban (APQP)
• Felel a vevők értesítéséért és a változtatásokhoz kapcsolódó jóváhagyatási folyamatokért (PPAP)
• Koordinálja illetve előkészíti a minőségtervezés dokumentumait (CP, P-FMEA stb.)
• Közreműködés az ISO/TS 16949 szerinti minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésében
• Belső auditok lebonyolítása
• Termék előállítási folyamatok fejlesztésében való részvétel
• Minőségügyi oktatások megtartása a munkatársak részére
• Minőségügyi jelentések készítése

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök) lehetőleg minőségbiztosítási területen.
• 2-3 éves minőségbiztosítás területen, termelőüzemben, elsősorban, autóipari beszállítónál, szerzett tapasztalat
• Megmunkálás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.
• Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
• Képesség új ismeretek elsajátítására és alkalmazására
• Csapatmunka, hajlandóság operatív feladatok ellátására
• QS 9000, VDA, ISO TS 16949 szabványok ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát juttassa el részünkre.

Egyéb adatok: Minőségbiztosítási mérnök

Az álláshirdető cég: Gibbs Hungary Die Casting Kft.
A munkavégzés helye: Nógrád megye
Álláskategória: Biztonság / Vagyonvédelem

Jelentkezés az állásra: Minőségbiztosítási mérnök