Mutassa meg ismerőseinek:

OPERATÍV VEZETŐ

Referenciaszám: A223071

Az OPERATÍV VEZETŐ álláshirdetés részletei:

A Gibbs Hungary Die Casting Kft (www.gibbsdc.com), amerikai autóipari beszállítói vállalat a Budapesttől 50 km-re fekvő Rétsági Ipari Parkban, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Fő feladatok, tevékenységek:

• A termelés, gép- és szerszámkarbantartási osztályok irányítása és koordinálása, kitűzött céljaik elérésének biztosítása.
• A gyáregység termelő tevékenységének felügyelete eleget téve a minőségi követelményeknek és a biztonsági előírásoknak.
• A gyáregység létszámának optimalizálása együttműködve, a csoportvezetőkkel és területi vezetőkkel.
• Működési, termelési és karbantartási problémák kezelése, költséghatékony működés és optimális kihasználtság biztosítása megelőzve a gyártási késedelmeket.
• A minőség és a működés folyamatos fejlesztése az adatok elemzésén keresztül.
• Kulcs-mérőszámok fejlesztése, mint belső selejt csökkentés, állásidő csökkentés, ciklusidő csökkentés.
• Új termékek bevezetési folyamatának segítése.

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök) kohász szakirány előny.
• 2-3 éves termelés vezetői, elsősorban, autóipari beszállítónál, szerzett tapasztalat
• Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
• Képesség új ismeretek elsajátítására és alkalmazására
• Csapatmunka, hajlandóság operatív feladatok ellátására

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát juttassa el részünkre.

Egyéb adatok: OPERATÍV VEZETŐ

Az álláshirdető cég: Gibbs Hungary Die Casting Kft.
A munkavégzés helye: Nógrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés