Mutassa meg ismerőseinek:

Eladó (villamossági szaküzletben)

Referenciaszám: A223062

Az Eladó (villamossági szaküzletben) álláshirdetés részletei:

Nyíregyházi villamossági szaküzletbe eladót keresünk teljes munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:
A vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel, kasszázás

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villamossági ismeret
Eladói és ügyfélkezelési rátermettség
Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
Kiváló kapcsolatteremtő képesség
Pozitív személyiség
Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
Nagyfokú rugalmasság

Amit kínálunk:
Biztos munkahely egy stabil cégnél
Barátságos légkör

Érdeklődni:
Csak telefonon munkanapokon 17.00-20.00 óra között.
+36204697877

Egyéb adatok: Eladó (villamossági szaküzletben)

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Eladó (villamossági szaküzletben)