Mutassa meg ismerőseinek:

Szolgáltatás, tanácsadás

Referenciaszám: A222995

A Szolgáltatás, tanácsadás álláshirdetés részletei:

Budapesti irodánkba keresünk villamos és földgáz energia szektorba szolgáltatás értékesítőket.
Feladatok:
• Villamos és földgáz energia beszerzési
projektek lebonyolítása kis- és közepes üzleti
ügyfelek részére.
• Új ügyfelek keresése, meglévő ügyfelekkel
való kapcsolattartás, heti jelentések
készítése.
Elvárások
• Középfokú iskolai végzettség
• Kitűnő kommunikációs és elemzési készség
• Dinamikus, céltudatos, megbízható
személyiség
• Jó problémamegoldó képesség, csapat- és
ügyfél orientált egyéniség
• Számítógépes ismeretek
• Internetes felületek magabiztos használata
• Vidám természet, Csapatmunka!
Előnyök:
• Energetikai ágazatban szerzett tapasztalat,
hasonló munkakörben végzett feladat.
• Tanácsadói tapasztalat
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, juttatások
• Nyugodt munkakörülmények
• Munkaeszközök (számítógép, telefon)
• Fiatalos környezet
• Karrier lehetőség, szakmai fejlődés

Fényképes Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk ajanlat"kukac"energiavaltas.hu

Egyéb adatok: Szolgáltatás, tanácsadás

Az álláshirdető cég: energiavaltas
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Szolgáltatás, tanácsadás