Mutassa meg ismerőseinek:

HŐKEZELŐ

Referenciaszám: A222940

A HŐKEZELŐ álláshirdetés részletei:

a BÖHLER-UDDEHOLM Hungary Kft.
mint a nemzetközi voestalpine csoport tagja,
dunaharaszti munkahelyre

HŐKEZELŐ

munkatársat keres!

Feladat:

➢ részvétel a hőkezelő üzem napi feladatainak ellátásában;

Elvárások:

• minimum érettségi vizsga;
• hasonló munkakörben és/vagy üzemi területen szerzett tapasztalat;
• felhasználói szintű számítógépes ismeret;
• több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

➢ alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

➢ multinacionális munkakörnyezet;
➢ dinamikusan fejlődő műszaki terület;
➢ versenyképes fizetés;
➢ szakmai fejlődési lehetőség.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény és pozíció megjelölésével legkésőbb 2015. november 30-ig.

Egyéb adatok: HŐKEZELŐ

Az álláshirdető cég: BÖHLER-UDDEHOLM Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés