Mutassa meg ismerőseinek:

Gépbeállító

Gépbeállító

Referenciaszám: A222837

A Gépbeállító álláshirdetés részletei:

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészség megőrzés és higiéniai szer gyártásában. Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az öt kontinens 60 országában jelen lévő kereskedelmi központokon keresztül 180 országban végzünk értékesítési tevékenységet, közel 28 000 munkavállalóval.
A magyarországi irodánkat 1991-ben nyitottuk Budapesten. Tatabányai egységünk 1996-tól működik, mely mára közel 900 főt foglalkoztat.
Jelenleg a tatabányai gyárunkba az alábbi pozícióba várunk munkatársat:

Gépbeállító

Feladatok:

• A javított berendezés üzemképes állapotban történő átadása a termelés részére
• Az ágazati szabványok előírásainak betartása
• A termelő és a kiszolgáló berendezések, üzemképes és szabványos állapotának biztosítása, beállítása és javítása
• Az előírt napi karbantartások határidőre történő végrehajtása, a berendezés karbantartás utáni átadása
• A műhelyben üzemelő szerszámgépek, a kiadott kisgépek és kéziszerszámok állapotának megőrzése

Elvárásaink:

• Gépész vagy villamossági területen szerzett szakirányú végzettség
• Minimum 1 éves karbantartási- vagy gépbeállítói tapasztalat
• 12 órás műszak vállalása
• Kitűnő problémamegoldó képesség, precizitás, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

• Bónusz és Cafeteria
• Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
• Munkaruha
• Ingyenes céges buszjárat
• Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát Biró Bernadett
HR Adminisztrátor részére a következő e-mail címre:

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.
Tel: +36 34 513 770

Egyéb adatok: Gépbeállító

Az álláshirdető cég: Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka