Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A222836

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Biztos háttérrel működő, országos hálózattal rendelkező, villamosipari cikkek kereskedelmével foglalkozó cégcsoport raktárosokat keres Nagytarcsára.
Főbb feladatok:
a megrendelések alapján az áru összekészítése, komissiózás,
az áru kiadása, átvétele,
a raktáron belül anyagmozgatás, targoncakezelés,
raktári rend fenntartása,
leltározásban való részvétel.

Elvárások:
Középfokú végzettség,
2-3 év raktárban és/vagy villamos kereskedelemben szerzett tapasztalat,
Targonca jogosítvány,
Erkölcsi bizonyítvány,
Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
Jó fizikai erőnlét,
Rugalmasság.

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Raktáros-Nagytarcsa” jeligével, a bérigény megjelölésével lehet.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Daniella Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka