Mutassa meg ismerőseinek:

FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ

Referenciaszám: A222642

A FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ álláshirdetés részletei:

Céginformáció: Társaságunk, a ThyssenKrupp Lift Kft. a németországi székhelyű ThyssenKrupp AG konszern egyik magyarországi vállalata. A ThyssenKrupp konszern mintegy 157.000 alkalmazottjával, közel 50 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 200 vállalattal a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága az anyagmozgatás, ezen belül a felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása és karbantartása. Cégünk tevékenységi köre - a piaci adottságokból fakadóan - felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Társaságunk ezúton felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Szerviz Területre

Feladatok:
- Szerviztevékenységek ellátása, úgymint:
- a berendezések rendszeres karbantartása
- eseti hibaelhárítása
- javítása, felújítása
- műszaki állapot felmérése

Elvárások:
- felvonószerelői végzettség (feltétlenül szükséges),
- precíz munkavégzés,
- ’B’ kategóriás jogosítvány,
- rugalmasság, mobilitás.

Előny:
- több éves szakmai tapasztalat,
- különböző vezérlések ismerete,
- idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
- biztos nemzetközi háttér,
- teljesítményarányos, versenyképes fizetés,
- céges autó és telefon,
- fejlődési lehetőség,
- kulturált munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Jelentkezés: Jelentkezését fényképes önéletrajza csatolásával várjuk. Érdeklődés a 06 1 239 5915-ös telefonszámon.

Egyéb adatok: FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ

Az álláshirdető cég: ThyssenKrupp Lift Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ