Mutassa meg ismerőseinek:

Területi Művezető – Projekt Vezető

Referenciaszám: A222637

A Területi Művezető – Projekt Vezető álláshirdetés részletei:

Céginformáció: Társaságunk, a ThyssenKrupp Lift Kft. a németországi székhelyű ThyssenKrupp AG konszern egyik magyarországi vállalata. A ThyssenKrupp konszern mintegy 157.000 alkalmazottjával, közel 50 milliárd EUR nagyságú éves forgalmával és a konszernhez tartozó mintegy 200 vállalattal a világ egyik vezető vállalata az acélipar és a gépipar területén. A konszern egyik üzletága az anyagmozgatás, ezen belül a felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártása és karbantartása. Cégünk tevékenységi köre - a piaci adottságokból fakadóan - felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Társaságunk ezúton felvételt hirdet az alábbi munkakörben:

Szerviz területre

Feladatok:
- egy adott földrajzi területhez tartozó karbantartói / szerelői csapat teljes körű vezetése és irányítása (8-10 fő)
- heti időbeosztás készítése az elvégzendő munkák és a rendelkezésre álló kapacitás függvényében
- a munkavégzéshez szükséges erőforrások megfelelő tervezése és elosztása
- a munkák elvégzésének nyomon követése, határidők betartása
- a munkákhoz kapcsolódó dokumentáció / munkalapok ellenőrzése és kezelése
- berendezések műszaki állapotának felügyelete
- a megrendelt javítások és felújítások teljes körű lebonyolítása
- szoros kapcsolattartás cégen belül az értékesítéssel, beszerzéssel és logisztikával
- kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki és vevőszolgálati ügyekben
- szakértőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás a kivitelezések során
- munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása az adott földrajzi területen

Elvárások:
- felvonószerelői végzettség, vagy középfokú műszaki-gépészeti végzettség és legalább 10 éves tapasztalat a felvonószerelés területén;
- szervizelés területén szerzett 3 -5 éves vezetői tapasztalat
- fizikai munkát végzők közvetlen irányításában szerzett tapasztalat
- precíz pontos munkavégzés, munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás
- kommunikatív, csapatszemléletű, határozott és magabiztos személyiség
- MS Office (kiemelten az Excel) erős felhasználói szintű ismerete
- „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
- angol vagy / és német nyelvismeret
- egyéb, felvonók terén szerzett tapasztalat
- vállaltirányítási rendszerek (SAP) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- biztos nemzetközi háttér
- fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzés
- versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások
- céges autó, telefon
- kulturált munkakörülmények

Egyéb információ:
Jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajza csatolásával várjuk.

Egyéb adatok: Területi Művezető – Projekt Vezető

Az álláshirdető cég: ThyssenKrupp Lift Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Területi Művezető – Projekt Vezető