Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyintéző, értékesítő

Referenciaszám: A222625

Az Ügyintéző, értékesítő álláshirdetés részletei:

Budapest IX. kerületben lévő Bemutatótermünkbe keresünk ügyintézőt, értékesítőt.
Cégünk árnyékolástechnikai termékek értékesítésével, kivitelezésével foglalkozik.
Feladatok:
• ügyfelek tájékoztatása termékeinkről-szolgáltatásainkról
• árajánlatok készítése
• rendelés felvétel
Előnyt jelent:
• árnyékolástechnikai eszközök vagy nyílászáró értékesítésben szerzett tapasztalat

Olyanok jelentkezését várjuk, akik az esetleges szombati munkavégzést is vállalni tudják.
Önéletrajzokat várjuk az info kukac opanszky pont hu email címre.

Egyéb adatok: Ügyintéző, értékesítő

Az álláshirdető cég: Opánszky Bt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem