Mutassa meg ismerőseinek:

értékesítő

Referenciaszám: A222595

Az értékesítő álláshirdetés részletei:

Vodafone Magyarország Zrt. partnere, Budapesten működő üzleteibe
Értékesítő munkatársakat keres!

Feladatok:
• ügyfeleink magas szintű kiszolgálása
• Szerződéskötés, keresztértékesítés
• Meglévő és új ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása, ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
• Az üzlet napi működésének biztosítása
• A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
• Stabil, megbízható, precíz, munkavégzés
• Határozott, magabiztos fellépés
• Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
• Alapfokú angol nyelvtudás
Előny:
• Jó tárgyalási készség
• Lojalitás, megbízhatóság
• Gyors problémamegoldó képesség
• Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás
Amit kínálunk:
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Fiatalos, vidám, eredményorientált csapat tagja lehetsz
• Folyamatos fejlődési lehetőség, részvétel szakmai és értékesítői képzéseken
• Részvétel értékesítési ösztönzőkön, ahol szuper nyeremények találnak gazdára
Azonnali munkakezdéssel várjuk a jelentkezőket!
Munkavégzés helye:
Budapest több pontján.
Fényképes önéletrajzokat a hrkukacfusionphoneponthu címre várjuk!

Egyéb adatok: értékesítő

Az álláshirdető cég: Fusion Phone Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem