Mutassa meg ismerőseinek:

Autómosó

Autómosó

Referenciaszám: A222592

Az Autómosó álláshirdetés részletei:

Több autómárka értékesítésével és szervizelésével foglalkozó megbízható, biztos háttérrel rendelkező debreceni céghez keresünk munkavállalót hosszú távra

Autómosó

Feladatok:
• gyártó cégtől érkező autók, külső-belső rendbetétele
• szervizelt autók, külső-belső rendbetétele
• A raktárból vételezett anyagokkal, alkatrészekkel való elszámolás és a javításból eredő hulladékok, környezet szennyező anyagok gondos, szabályszerű elhelyezése, azokkal való pontos elszámolás.
• Cég tulajdonát képező gépjárművek vezetése, állaguk folyamos figyelemmel kísérése.
• Az elvégzett javítási munka mennyiségi, minőségi átadása
• Telephely rendben, tisztán tartása, téli hónapokban a hó eltakarítása.
• Az általa kezelt gépek berendezések karbantartása, állapotuk megóvása.

Elvárások:
• minimum 8 általános végzettség
• minimum 3 éves önálló leinformálható szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• erkölcsi fedhetetlenség

Szakmai önéletrajzokat várjuk.

Egyéb adatok: Autómosó

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka