Mutassa meg ismerőseinek:

HR diákmunka

Referenciaszám: A222558

A HR diákmunka álláshirdetés részletei:

Székesfehérvári autóelektronikai partnerünk HR csapatába keresünk diák munkavállalókat adminisztratív munkakörbe.
Feladatok:
- dokumentumok precíz kezelése
- auditra való felkészülésben való aktív részvétel
- HR folyamatok támogatása
Feltétel:
- Folyamatban lévő felsőfokú nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy PASSZÍV TANULÓI JOGVISZONY
- Office ismerete, gyakorlati alkalmazása
- Heti 3 nap vállalása, 8 órában
Előny:
- Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
- fiatalos segítőkész csapat
- multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezni lehet önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével
kata.nemeth @opuswork.eu
Érdeklődni lehet: 70/630-1230 telefonszámon

Egyéb adatok: HR diákmunka

Az álláshirdető cég: Opus Cégcsoport
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka