Mutassa meg ismerőseinek:

Fémmegmunkáló gépkezelő

Referenciaszám: A222428

A Fémmegmunkáló gépkezelő álláshirdetés részletei:

Felsőlajosi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Referenciaszám:PJ2947

Feladatok:
- Automata gépsorok gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljeskörű ismerete és aktív gyakorlása
- Automata gépsorok műszaki felügyelete
- Elkészült termékek minőségellenőrzése, csomagolása, utómunkák ellátása
- Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása

Elvárások:
- Minimum általános iskolai végzettség
- Gyártásban szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Határozottság, önállóság

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb adatok: Fémmegmunkáló gépkezelő

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Fémmegmunkáló gépkezelő