Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkezelő-Újhartyán

Referenciaszám: A222427

A Gépkezelő-Újhartyán álláshirdetés részletei:

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Referenciaszám: PJ201

Feladatok:
- Szendvicspanel gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljeskörű ismerete és aktív gyakorlása
- A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
- A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése
- Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása
-Javaslattétel és/vagy döntéshozatal a műszakban felmerülő akadályok elhárítására

Elvárások:
- Minimum középfokú műszaki végzettség
- Karbantartói ,gépkezelői vagy egyéb műszaki területen szerzett gyakorlat
- Több műszakos munkarend, illetve folyamatos műszak vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Határozottság, önállóság

Előny:
- angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb adatok: Gépkezelő-Újhartyán

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés