Mutassa meg ismerőseinek:

Magyar - szerb-horvát nyelven beszélő értékesítő

Referenciaszám: A222373

A Magyar - szerb-horvát nyelven beszélő értékesítő álláshirdetés részletei:

Magyar érdekeltségű, horvátországi háztartási vegyi áruval és kozmetikumokkal foglalkozó nagykereskedés
munkatársat keres

A sikeres pályázó feladatai Horvátországban:
• A horvát háztartási vegyi áru nagykereskedésünk érdekeinek és termékeinek képviselete hosszú távon és kitartóan
• A céghez tartozó értékesítési feladatok elvégzése
• Meglévő horvát partnerek folyamatos látogatása, áruválasztékuk karbantartása, bővítése, új horvát nagykereskedelmi partnerek felkutatása
• Üzleti tárgyalások lebonyolítása
• Árajánlatok készítése
• Meglévő szerződések felülvizsgálata, további szerződéskötések
• Egyéb értékesítéssel kapcsolatos ügyletek, promóciók koordinálása
• Napi jelentés, statisztikák készítése a vezetőség felé

Elvárások a pályázóval szemben:
• Anyanyelvi szintű magyar és szerb-horvát nyelvtudás szóban és írásban
• Több éves értékesítési tapasztalat lehetőleg FMCG területen
• Kitűnő szervező és kommunikációs készség, értékesítői véna
• Terhelhetőség, határozottság

Előny:
• horvát piac és a piaci szereplők ismerete
• Horvátországban szerzett értékesítői tapasztalat
• háztartási vegyi áru és kozmetika területén szerzett értékesítői tapasztalat
• egyéb nyelvek tárgyalási szintű ismerete

Amennyiben úgy érzi, hogy elvárásainknak megfelel, lelkiismeretes, munkájáért 100%-ban felelősséget tud vállalni, képes a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számára az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldje el már most fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a www.florin.hrfelho.hu/allasajanlat/38/magyar-szerb-horvat-nyelven-beszelo-ertekesito linkre kattintva!

Egyéb adatok: Magyar - szerb-horvát nyelven beszélő értékesítő

Az álláshirdető cég: Malen Kft.
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Magyar - szerb-horvát nyelven beszélő értékesítő