Mutassa meg ismerőseinek:

Informatikai Rendszerszervező

Referenciaszám: A222176

Az Informatikai Rendszerszervező álláshirdetés részletei:

Főbb feladatok, munkák:
• Saját fejlesztésű számítógépes ügyviteli rendszerünk továbbfejlesztésének tervezése, a fejlesztés irányítása
• Üzleti igények felmérése, program- és adatbázis specifikációk, tervek, dokumentációk készítése
• Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és az ügyfelek kulcsfelhasználóival
• Felhasználók oktatása
• Felhasználói kérdések, kérések megválaszolása
• Tesztelés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• 3-5 év szakmai (informatikai projekt fejlesztés) tapasztalat
• Kiváló kommunikációs képesség
• MS Office ismeretek
• Segítőkész, gyors munkavégzés és csapatmunka orientáltság
• Jó elemző és problémamegoldó képesség
• Terhelhető, határozott, rendszerben gondolkodó és kitartó személyiség
• Önállóság, rugalmasság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Oracle adatbázis ismeretek
• Delphi/JAVA programozói tapasztalat
• Webes technológiák ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Érdekes szakmai kihívások
• Jó csapatszellem

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület, Lehel u. 11.

Egyéb adatok: Informatikai Rendszerszervező

Az álláshirdető cég: Falcon-Soft Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Informatikai Rendszerszervező