Mutassa meg ismerőseinek:

ÜZLETKÖTŐ

ÜZLETKÖTŐ

Referenciaszám: A222089

Az ÜZLETKÖTŐ álláshirdetés részletei:

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.
Te hiszel bennünk?
Csatlakozz hozzánk ÜZLETKÖTŐ munkatársnak!

Cégünk, az FCC Environment márkát képviselő .A.S.A. Hódmezővásárhely Köztisztasági Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnereink számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfeleink egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2015-ben immár 8. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt .A.S.A. márkának a Business Superbrands díjat.

Teljesítményorientált hódmezővásárhelyi sales csapatunkba keresünk olyan ambiciózus munkatársat, aki hozzájárul értékesítési céljaink túlteljesítéséhez.

Te vagy a megfelelő jelöltünk, ha:
• van szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalatod
• felsőfokú végzettséggel rendelkezel
• magabiztos angol nyelvtudásod van
• felhasználó szinten tudod kezelni az MS Office eszközöket
• kiváló kommunikációs- és meggyőző készségeid vannak
• feladataid ellátása során talpraesett és önálló vagy
• fellépésed határozott és megnyerő
• van B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod
• elkötelezett vagy a környezetvédelem iránt

A leendő munkatársunk feladatai:
• meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
• új ügyfelek felkutatása
• komplex szolgáltatásaink értékesítése
• haszonanyagok beszerzése és értékesítése
• üzleti tárgyalások lebonyolítása
• riportok és beszámolók készítése

Amit kínálunk:
• kötetlen munkaidőt
• versenyképes alapfizetést
• teljesítményarányos juttatási csomagot
• személygépkocsit
• mobiltelefont
• laptopot
• továbbképzési lehetőséget
• hosszú távú munkahelyet

Munkavégzés helye:
• Hódmezővásárhely külterülete

Ha bővebb információt szeretnél megtudni cégünkről, kérjük, látogasd meg honlapunkat:
www.fcc-group.hu

Reméljük, hamarosan munkatársaink között üdvözölhetünk Téged is!

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled - a fizetési igény megjelölésével - az alábbi címre várjuk.
.A.S.A. Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Egyéb adatok: ÜZLETKÖTŐ

Az álláshirdető cég: .A.S.A. Hódmezővásárhely Köztisztasági Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés