Mutassa meg ismerőseinek:

Junior Menedzser

Referenciaszám: A222039

A Junior Menedzser álláshirdetés részletei:

A Passion4Work, személyzeti tanácsadó cég gyorséttermi hálózat számára keres azonnali kezdéssel munkatársakat :
Junior Menedzser pozícióba
Feladatok:

- vendéglátóegység zavartalan működésének biztosítása
- előírt munkavédelmi, tűzrendészeti, HACCP, közegészségügyi szabályok betartása, betartatása
- személyzet munkájának szervezése és koordinálása
- árukészlet rendelés, beszerzés
- számla- és készletgazdálkodás
- üzleti partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

- felhasználói szintű MS Office (Excel) ismeretek
- rugalmas beoszthatóság (éjszakai, hétvégi munkavégzés is)
- kiváló kommunikációs készség,
- felelősségteljes munkavégzés
- határozott fellépés
- gondozott megjelenés, ápoltság
- megbízhatóság, terhelhetőség
- vendégorientált gondolkodásmód

Előny:
Hasonlóterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- vállaljuk a teljes kinevelést étteremvezető helyettesi szintig
- a betanulási idő alatt a szállás biztosítása
- a betanulási idő alatt a hazautazás 100 %-ban való térítése
- hosszú távú munkalehetőség
- tanulási és előrelépési lehetőség
- ösztönző juttatási csomag
- fiatalos, dinamikus csapat
- nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Székesfehérvár,
a betanulás Budapesten történik (1 hónap)!!!

Küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre, kérjük, a tárgyba feltétlen tüntesse fel: JOB-81-224, a jelentkezése csak így érkezik meg hozzánk.
Vagy látogasson el az alábbi linkre és jelentkezzen:
karrier.passion4work.hu/allas/junior-manager-81

Egyéb adatok: Junior Menedzser

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom