Mutassa meg ismerőseinek:

Export értékesítő

Referenciaszám: A221997

Az Export értékesítő álláshirdetés részletei:

Háztartási vegyiáruval és kozmetikumokkal foglalkozó nagykereskedés
munkatársat keres
környező országok területére
A sikeres pályázó feladatai:
• Alapos, mindent átölelő betanuláson való részvétel, amely alapja az értékesítési munkájának
• A betanulás során érdeklődő, proaktív hozzáállás
• Az elsajátított ismeretek használata rengeteg kemény munka során
• Hosszú távon, kitartóan képviselni a céget és termékeit minden körülmény között
• A külföldi értékesítési hálózat folyamatos fejlesztése, a cég külföldi értékesítésének növelése
• Megnövelni a saját termékeinkkel rendelkező külföldi forgalmazók számát
• Meglévő külföldi partnerek segítése, a jelenlegi szortimentünk szélesítése
• a külföldi piacokról információk gyűjtése, és promóciók lebonyolítása a partnereknél

Elvárások a pályázóval szemben:
• Kiváló, magabiztos angol nyelvtudás, hiszen folyamatosan külföldi partnerekkel kell tárgyalni
• a pozíció nem irodai munka, heti 5 munkanapos külföldi utazást igényel, akár külföldön történő éjszakázással is
• Jó csapatjátékos
• Terhelhetőség
• Magabiztos kommunikációs képesség
• Vevőközpontúság
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office használata

Előny:
• külföldi értékesítői tapasztalat minimum 1 év FMCG területen
• háztartási vegyi áru és kozmetika területén szerzett értékesítői tapasztalat
• egyéb nyelvek tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:
• Rengeteg munka
• Stabil, megbízható háttér
• Céges autó
• Teljesítményarányos fizetés
• Laptop, telefon
• Fiatal lendületes csapat

Amennyiben úgy érzi, hogy elvárásainknak megfelel, lelkiismeretes, munkájáért 100%-ban felelősséget tud vállalni, képes a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számára az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldje el már most fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a florin.hrfelho.hu/allasajanlat/34/export-ertekesito linkre kattintva!

Egyéb adatok: Export értékesítő

Az álláshirdető cég: Malen Kft.
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Kereskedelem